Uloguj se

Program

                                                                    

5:30        Dođi na večeru  ( R )                                                       

6:30        Vesele sedamdesete     ( R )                                                       

7:00        Folk        ( R )                                                       

7:40        Tračara ( R )                                                       

8:20        Dođi na večeru  ( R )                                                       

9:00        Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

9:30        Folk                                                                       

10:30     Neko kao ti         ( R )                                                       

12:45     Zločinački umovi               ( R )                                                       

13:45     Vesele sedamdesete     ( R )                                                       

14:15     Dođi na večeru                                                                 

15:15     Poslednji dani    ( R )                                                       

17:15     Zločinački umovi                                                                              

18:00     Tračara                                                                

18:45     Vesele sedamdesete                                                                    

19:15     Najsmešniji kućni video                                                               

19:45     Treći kamen od Sunca                                                                   

20:15     Provincijalci                                                                       

22:30     Beleške o skandalu                                                                        

0:30        Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

1:00        Tračara ( R )                                                       

1:45        Zločinački umovi               ( R )                                                       

2:30        Provincijalci        ( R )                                                       

4:45        Folk        ( R )                                                       

                                                                   

5:30        Dođi na večeru  ( R )                                                       

6:30        Vesele sedamdesete     ( R )                                                       

7:00        Folk        ( R )                                                       

7:40        Tračara ( R )                                                       

8:20        Dođi na večeru  ( R )                                                       

9:00        Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

9:30        Folk                                                                       

10:30     Provincijalci        ( R )                                                       

12:45     Zločinački umovi               ( R )                                                       

13:45     Vesele sedamdesete     ( R )                                                       

14:15     Dođi na večeru                                                                 

15:15     Beleške o skandalu         ( R )                                                       

17:15     Zločinački umovi                                                                              

18:00     Tračara                                                                

18:45     Vesele sedamdesete                                                                    

19:15     Najsmešniji kućni video                                                               

19:45     Treći kamen od Sunca                                                                   

20:15     Zlatno dete                                                                        

22:30     Mulen Ruž                                                                         

0:30        Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

1:00        Tračara ( R )                                                       

1:45        Zločinački umovi               ( R )                                                       

2:30        Zlatno dete         ( R )                                                       

4:45        Folk        ( R )                                                       

                                                                               

6:30        Dođi na večeru  ( R )                                                       

8:00        Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

8:30        Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

9:00        Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

10:00     Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

10:30     Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

11:00     Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

11:30     Zločinački umovi               ( R )                                                       

12:15     Folk        ( R )                                                       

13:15     Zločinački umovi               ( R )                                                       

14:15     Folk        ( R )                                                       

15:00     Vrele gume                                                                       

15:45     Neko kao ti         ( R )                                                       

18:00     Blistavi um          ( R )                                                       

19:45     Najsmešniji kućni video                                                               

20:15     Zlatno dete         ( R )                                                       

22:30     Mulen Ruž          ( R )                                                       

0:15        Beleške o skandalu         ( R )                                                       

2:15        Tračara ( R )                                                       

5:15        Folk        ( R )                                                       

                                                                            

6:30        Folk        ( R )                                                       

8:00        Dođi na večeru  ( R )                                                       

9:30        Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

10:00     Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

10:30     Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

11:00     Treći kamen od Sunca    ( R )                                                       

11:30     Najsmešniji kućni video ( R )                                                       

12:00     Zločinački umovi                                                                              

12:45     Folk        ( R )                                                       

13:30     Zločinački umovi               ( R )                                                       

14:15     Folk        ( R )                                                       

15:00     Zločinački umovi               ( R )                                                       

15:45     Mislim da volim svoju ženu          ( R )                                                       

18:00     Ali: Heroj i legenda          ( R )                                                       

19:45     Najsmešniji kućni video                                                               

20:15     Opasna petorka                ( R )                                                       

22:30     Provincijalci        ( R )                                                       

0:15        Poslednji dani    ( R )                                                       

2:15        Tračara ( R )                                                       

4:30        Folk        ( R )                                                       

                                                                                               

                                                                                               

                                                                                               

                                                                                                

                                                      

                                                                                               

                                                                                               

                                                                                               

                                                                                                

0
2 Komentari
Ostali komentari